Ветеринарна клініка VetPoint в Боярці та Києві проводить чіпування домашніх тварин із занесенням в базу

  • Чіпування домашніх тварин – це легкий у застосуванні, безболісний та безпечний метод ідентифікації тварин, який існує в світі вже більше 20 років.
  • Практично вся Європа чіпує домашніх тварин і це вже стало такою ж нормою як і вакцинація проти сказу тобто, обов’язково для всіх домашніх тварин.
  • Обов’язковість чіпування виникає у тих власників тварин, які подорожують з ними країнами Європи, як в індивідуальному порядку, так і для участі у виставках, а також при продажу тварин власникам які проживають в країнах Євросоюзу.
  • Це регулюється Регламентом Ради Європи та Європейського парламенту ЄС №998/2003 від 04.10.2002.

Чому чіпування?

  • З 03.07.2004 року всі домашні тварини, які подорожують через кордон, повинні бути ідентифіковані клеймом або мікрочіпом, при цьому таврування приймалося тільки до 2010 року, зараз єдиним ідентифікатором залишився мікрочіп.
  • З 1 січня 2010 року в країни Євросоюзу заборонено ввезення нечіпованих тварин, всі перетини кордону тваринами можливі тільки при наявності мікрочіпа. Ідентифікація тварин на виставках і племінних заходах Євросоюзу проводиться тільки на підставі наявності чіпа, внесеного в міжнародну базу даних.
  • Якщо власник-заводчик кішок є членом клубу F.I.F, то з 1 січня 2007 року всі кішки, використовувані в племінному розведенні, також повинні бути ідентифіковані мікрочіпом, а ідентифікаційні коди чіпів обох батьків повинні бути вказані в родовідах їх нащадків.
  • Так само обов’язкове чіпування цуценят замість таврування введено FCI з середини 2011 року. З червня 2012 року в країнах ЄС, в тому числі і в Україні, єдиним способом ідентифікації тварин є мікрочіп, що відповідає стандарту ISO 11784 та ISO 11785.

Вартість чіпування в нашій ветклініці

* про послуги, не зазначені в прайс-листі, уточнюйте у лікаря по телефону * Ціни не є публічною офертою
Назва Кількість, Опис послуги Цiна, грн
Чіпування з занесенням в базу 1 500