Онлайн консультація ветлікаря

Послуга спрямована на онлайн допомогу власникам тварин коли очна консультація неможлива
з тих чи інших причин. Віддалена консультація не замінить огляду і очного спілкування, але часто дозволяє вибрати правильний напрямок лікування.

Ми не лікуємо віддалено, але дати кваліфіковану пораду, намітити план діагностики, скасувати небезпечне або марне лікування допоможуть наші фахівці.

Для якісної консультації необхідно надати максимальну кількість наявної інформації: результати огляду, аналізів, призначення лікаря і т. п. Важливо детально описати як розвивалося захворювання і які дії були зроблені.

Ведуть консультації фахівці різного профілю. У нас можна отримати консультацію щодо захворювань терапевтичної та хірургічної спрямованості.

Наші лікарі проконсультують вас з неврології, ортопедії, проведення ендоскопічних досліджень і операцій, онкології та стоматології. Терапевти допоможуть проблемами з області гастроентерології, дерматології, ендокринології, кардіології, дієтології та хвороб екзотичних тварин.

Порядок онлайн консультації з ветлікарями клініки "VetPoint"

* Час відповіді лікаря-фахівця – до 72 годин

Форма для заповнення перед консультацією лікаря

  Спеціалізація лікаря  
  Ваші Прізвище Ім'я По Батькові  
  Місто  
  Телефон  
  E-mail  
  Вид тварини / кличка  
  Порода  
  Стать  
  Вага  
  Вік  
  Які зовнішні прояви захворювання змусили вас звернутися до лікаря?  
  Коли і після чого почалися проблеми (описати в хронологічному порядку відбувалися зміни, починаючи з останнього здорового дня, скільки триває, як змінювалося, яке лікування було, які дослідження проводилися)
  Які аналізи здавали?  
  Які операції проводилися тварині?