Ветеринарна клініка "VetPoint" готова надати вам послугу — зоо-готель для домашніх і екзотичних тварин

Бажаєте спокійно перебувати у відпустці, в службовому відрядженні і не хвилюватися за свого вихованця? Ми готові вам у цьому допомогти.

В зооготелі “VetPoint” тваринам надається якісний догляд, вони знаходяться під постійним наглядом ветеринарного лікаря, а також доброзичливого і відповідального персоналу.

Готель для тварин в Боярці допоможе зберегти відмінний настрій для вашої тварини, яка буде з нетерпінням чекати вас з відпустки або відрядження. Вартість перебування у зооготелі для вашого вихованця уточнюйте по телефону.

Ціни за послуги готелю для тварин в ветклініці

* про послуги, не зазначені в прайс-листі, уточнюйте у лікаря по телефону * Ціни не є публічною офертою
Назва Кількість, Опис послуги Цiна, грн
коти 150
собаки 200
Гризуни, кролі кролі 100
Дрібні гризуни  щури 50
Стаціонар (кішка-мати з послідом на природному вигодовуванні) доба 250
Стаціонар (собака-мати з послідом на природному вигодовуванні) доба 300

Що потрібно для заселення тварини в ZOO-готель?

Правила прийому тварин в ZOO-готель

Власник може принести свій корм, або придбати в нашому зоомагазині.

Зооготель може відмовити в прийомі агресивних тварин.

Оплата за повний термін утримання тварини проводиться власником при виселенні тварини чи про передоплаті.

Якщо з якихось причин власник не може забрати тварину в раніше обумовлені терміни, то він повинен повідомити адміністраторам дату, коли він зможе забрати тварину. У цьому випадку оплата додаткових днів проводиться при поверненні тварини. Тварина повертається власнику після оплати додаткових днів утримання.

При відсутності інформації від власника тварини протягом 15 днів з дня закінчення оплати Всі права на подальшу долю тварини переходять до адміністрації зоогостелю. (Тварина може бути здано в притулок, передано в інші руки, піддано евтаназії).

Якщо тварина страждає хронічними захворюваннями, то прийом такої тварини узгоджується заздалегідь. Зооготель залишає за собою право відмовити в прийомі такої тварини. При прийомі, власник приносить докладні призначення, необхідні ліки в достатній кількості. У складних та / або сумнівних випадках, з власника додатково береться розписка.

У разі направлення тварини в ветклініку при зоогостініці, вартість діагностичних досліджень, стаціонару, лікування, оплачується в ветклініці згідно прейскуранту ветеринарної клініці