ZOO-лавка ветклініки «VetPoint»

Хочете бути здоровими і відчувати себе щасливими? Тоді час завести вихованця! У науковому середовищі давно відомо: домашні тварини мають потужний позитивний вплив на фізичне і психічне самопочуття. 

 

Той, хто нічого не робить для інших-нічого не робить для себе

Гете

Завдяки домашнім тваринам ми скажемо тверде «ТАК»

  • міцному здоровому сну. Статистика показує, що більше 50% господарів дозволяють кішкам і собакам лежати на ліжку. У такій теплій дружній компанії у людини вирівнюється дихання. Він швидко розслабляється, відволікається від тривожних думок і занурюється в сон.
  • широкому колу спілкування. Австралійські вчені з’ясували, що близько 42% жителів після того як купили домашню тварину, розширили коло нових знайомств як в Інтернеті так і оффлайн.
  • особистісному зростанню. У власників домашніх тварин вище самооцінка. А це прямо впливає на якість життя і взаємини з оточуючими.
  • активного особистого життя. Цікавий факт: наявність домашньої тварини збільшує шанси побудувати відносини з протилежною статтю! Опитування у Великобританії показало, що близько 40% чоловіків охочіше зустрічаються з дамами, у якої є вихованець.
  • вихованню дітей. Домашні тварини – джерело виховання любові і толерантності, відповідальності, уваги і турботи. Часто саме домашній вихованець стає головним другом дитини.

Завдяки домашнім тваринам ми скажемо тверде «НI»

  • раковим захворюванням. Вчені Стенфордського університету виявили закономірність: у власників тварин в три рази нижча ймовірність захворіти онкологією завдяки міцній імунній системi.
  • депресіi. Коли людина проводить багато часу поруч з домашнім тваринам, в його організмі запускаються біохімічні реакції, що знижують рівень тривожності. Секрет у виробленні особливих гормонів: дофаміну і окситоцину. Думка про те, що вдома тебе чекає домашня тварина, піднімає настрій і додає сили.

ZOO-лавка «VetPoint ": продаж домашніх тварин

Шиншила агуті

сірий стандарт

Цiна – 500 грн

Продажа домашних животных в зоомагазине Боярка, Киев

Шиншила “Боня”

5 місяців

Порода чорний Ебоні 

Неймовірно м’який і пухнастий звір. Шиншили відносяться до травоїдних. Основу їх раціону складають різні трав’янисті рослини, в основному злакові, також насіння, мохи, лишайники, чагарники, кора дерев, дрібні комахи. У неволі їдять тільки сушені продукти (такі як сушені яблука, морква, сіно, кропива і коріння кульбаби).
Живуть шиншили до 20 років, успішно розмножуються до 15 років.

Цiна -1000 грн.

Купить шиншиллу в зоомагазине Боярка, Киев

Шиншила

Порода-Вільсон.

Ціна 1000 грн.

Купить шиншиллу в зоомагазине Боярка, Киев

Шиншила

Порода – гетеробеж

Ціна 800 грн.

Купить морскую свинку в зоомагазине Боярка, Киев

Морська свинка

Незважаючи на назву ці тварини не пов’язані ні з сімейством свиней ні з Гвінеєю, а також не є морськими тваринами. Ідеальні домашні тварини, довірливі і добродушні. Морських свинок можна привчити відгукуватися на кличку. Муркочуть і видають різні звуки при погладжуванні. Клітку потрібно чистити 1-3 рази на тиждень. Підстилку потрібно міняти 1 раз в 5 днів. Для підстилки найкраще використовувати пресовану тирсу. Тривалість життя морських свинок до 9 років, в середньому 5 років. Морські свинки що живуть одностатевими парами або зграйками, частіше відрізняються довголіттям в порівнянні з самотніми особинами.
Ціна – 300 гр

Пацючки породи Дамбо

Активні, розумні. При правильному вихованні здатні навчитися виконувати різні трюки. До людини звикають досить швидко і можуть стати зовсім ручними. Клітка повинна бути просторою, оснащеної різними іграшками, лазами, сходами, щоб ваш вихованець міг вести активний спосіб життя. Невибагливі в утриманні. Харчуються ці гризуни тим же, чим і людина. У раціон обов’язково повинні входити злакові культури і вітаміни.

Ціна 150 грн

Чилійська білка Дегу

Південноамериканський гризун, поширений на території Болівії, Перу, Чилі та Аргентини. Харчуються травами, листям чагарників, корою дерев, насінням, корінням і плодами. Корм запасають в норах або закопують його в землю. У зимову пору року харчуються сухим листям і сіном. Необхідна простора клітка, чим більше, тим краще. Зуби у дегу постійно ростуть, тому в клітці має бути достатньо гілок.

Дегу товариські, легко звикають до рук, впізнають господаря по запаху. Уутримувати вдома і спостерігати за ними — величезне задоволення.

Ціна 250 грн

Хвилясті папуги

Особини відрізняються шумом і балакучістю, досить легко запам’ятовують слова і вирази, які повторюють багато разів при спілкуванні з людиною і навіть з іншими домашніми тваринами. Тривалість життя – від 8 до 25 років, в середньому 10-15 років (в домашніх умовах). Можна давати готові суміші, що складаються з вівса, проса, канареечника, лугових трав і насіння соняшнику. Але треба стежити щоб заводський продукт був свіжим, без барвників і хімічних добавок.

Цiна700 грн (пара)